NOŻYCZKI GŁADKIE

C6067450

Idealne do wykończenia w obrębie stóp i w miejscach, gdzie korzystanie z trymera jest niemożliwe. Przydatne do stosowania i wykończenie u zwierząt z długimi włosami lub kręconą sierścią.

NOŻYCZKI Z ZĘBAMI

C6067451

Ten specjalny rodzaj nożyczek jest idealny do jednoczesnego cięcia i przerzedzania sierści zwierzęcia. Gdy sierść jest zbyt zagęszczona i napuszona oraz trudna do uczesania, użycie nożyczek upraszcza zapanowanie nad takim włosem.

NOŻYCZKI DO OBCINANIA PAZURÓW

C6067438

Nożyczki są lekkie i mają bardzo ostre ostrza. Mają ergonomiczny uchwyt dla maksymalnego komfortu. Doskonałe dla kotów, szczeniąt, małych ptaków i gadów. Opływowy kształt sworznia sprawia, że obcinanie pazurów jest wygodne, łatwe i szybkie.

OBCINAK DO PAZURÓW - GILOTYNA

C6067435

Bardzo ostre ostrza umożliwiają łatwe przecięcie nawet pazurów grubych i twardych. Specjalny kształt ostrza i gilotynowe cięcie pozwala na łatwe i szybkie obcinanie. Nadaje się dla psów, kotów, królików i ptaków.

OBCINACZKI POPRZECZNE ŚREDNIE

C6067436

Bardzo ostre ostrza umożliwiają obcięcie wszelkiego rodzaju pazurów. Blokada bezpieczeństwa zapobiega przed nadmiernym przycięciem pazurów.

OBCINACZKI POPRZECZNE DUŻE

C6080968

Bardzo ostre ostrza umożliwiają obcięcie wszelkiego rodzaju pazurów.Blokada bezpieczeństwa zapobiega przed nadmiernym przycięciem pazurów.