ZGRZEBŁO OBROTOWE DWURZĘDOWE
C6067441

Grzebień z zębami stalowymi jest idealny do codziennego stosowania. Usuwa martwą sierść, zanieczyszczenia, pozostawiając ją miękką, aksamitną i błyszczącą. Pomaga zlokalizować ewentualne kołtuny, a tym samym  eliminuje tworzenie się korzystnych warunków dla zagnieżdżania się pcheł i pasożytów. Zaokrąglone końcówki zębów nie uszkadzają skóry psa. Specyficzne do rozplątywania kołtunów znajdujących się blisko skóry psa.

ZGRZEBŁO 20 ZĘBÓW OBROTOWE
C6067442

Doskonały do wyczesywania i rozplątywania sierści, czyniąc ją delikatną i miękką. Usuwa martwe włosy. Zaokrąglone końcówki zębów nie uszkadzają skóry psa. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu sprężyn, zęby dopasowują się do kształtu ciała Waszego zwierzęcia, co sprawia, że czesanie jest dla zwierzęcia przyjemne i niestresujące. Ponadto zęby obrotowe 360 ° nie szarpią ewentualnych kołtunów oraz sprawiają, że czesanie jest łatwe i przyjemne.

ZGRZEBŁO – TRYMER 2 w 1
C6080972

Poręczny i łatwy w obsłudze, dzięki swojej formie.
Ostrza ze stali, tak zaprojektowane, aby nie podrażniać skóry zwierzęcia. Grzebień ma zęby stożkowe które zbierają gęsty włos.Usuwa łatwo, szybko i skutecznie cały zalegający podkład.

Powrót